• E-DERGİ
  • HAKKIMIZDA
  • KÜNYE
  • KANAL DENTAL
  • SİTENE EKLE
  • RSS
  • ARŞİV
  • İLETİŞİM
  • YENİ ÜYELİK
  • ÜYE GİRİŞİ
BÖLÜM: - 
İstanbul TDB Kongresi’ne Hazırlanıyor

İstanbul TDB Kongresi’ne Hazırlanıyor

Geçtiğimiz yıl Antalya’da gerçekleştirilen TDB Kongresi, bu yıl İstanbul’da yapılacak. İstanbul’da yapılacak olan TDB; 11. Uluslararası Dişhekimliği Kongresi bu yıl 17-22 Mayıs 2004 tarihleri arasına öne alındı

 Her yıl haziran ayında yapılan Türkiye’nin en büyük Dişhekimliği organizasyonlarından olan TDB kongresi bu yıl ABD NATO çalışmalarının da aynı tarihe denk gelmesi nedeni ile kongre mayıs ayına çekildi.

Kongre bu yıl İstanbul Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’ında yapılacak. Organizasyon çerçevesinde yer alacak ‘TDB Meslek Sorunları Sempozyumu’, Bilimsel Toplantılar, diş teknisyenlerine özel toplantılar ve ‘Expodental 2004 Fuarı’ bu merkezde yer alacak.

Kongrenin dili İngilizce ve Türkçe olarak yapılacak. İngilizce konuşmalarda her zaman olduğu gibi simültane tercüme yapılacağı bulundurulacak.

TDB Kongresi geçtiğimiz yıl Antalya’da yer almıştı. Dentha Ajans’ında katıldığı kongrede ziyaretçiler rahat alışveriş yapamadıkları için sıkıntı yaşamış, Antalya’nın kavurucu sıcağı altında cam fanus içine kurulan standlar dişhekimlerine alışveriş sırasında zorlu anlar yaşatmıştı. Bu yılda yoğun katılımın beklendiği kogrenin Mayıs ayında yapılması ve mekan olarak Lütfi Kırdar Kongre Saray’ının seçilmesi dişhekimlerini ve sektör bileşenlerini sevindirdi.

Kongre hakkında detaylı bilgi almak için 0212 219 66 45 nolu telefonu aramanız yeterli olacaktır.


Dentha Haber Ajansı / 2004-04-01Editör Dental Gazete    Tarih 17 Temmuz 2014, 01:29

YORUM YAZ
BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Dental Gazete hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
DİĞER Sağlık Turizmi HABERLERİ
HAFTANIN HABERLERİ
TIP  BAYRAMINDA % 25 İNDİRİM Sektör 2017’ye güçlü giriyor, hedef 1 milyar dolar: DİŞSİAD ile TDB arasında Prof.Dr. Mutlu Özcan’ın başarıları kendisine TÜBA adaylığı getirdi
 
E-POSTA LİSTESİ
 
      DİŞ HEKİMLİĞİNDE TÜRKİYE'NİN SESİ

www.dentalgazete.com’da yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Dental Gazete adına Dentha San. Tic. Ltd. Şti’ye aittir. İzin alınmadan kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.

Adres : Cennet Mah. Hürriyet Cad. Huzur Apt. No: 7 Kat: 1 D: 2 P.K.: 34290 Küçükçekmece/İstanbul
Tel : 0212 424 43 43
Faks : 0212 425 71 84