• E-DERGİ
  • HAKKIMIZDA
  • KÜNYE
  • KANAL DENTAL
  • SİTENE EKLE
  • RSS
  • ARŞİV
  • İLETİŞİM
  • YENİ ÜYELİK
  • ÜYE GİRİŞİ
BÖLÜM: - 
ADT: Öneri Bizden, Beğeni Dişhekimlerindendir

ADT: Öneri Bizden, Beğeni Dişhekimlerindendir

ADT Bilgisayar ve Dental Ürünleri San. Ve Tic. Ltd. Şti. Genel Müdürü Ali Çakır, amaçlarının “Diş hekimlerinin alım gücüne göre ürün pazarlamak” olduğunu söyledi.

Diş hekimliğinde strilizasyonun önemine değinen Ali Çakır, “Hekimlerimizin bu konudaki hassasiyeti her geçen gün artmaktadır. Biz de doktorlarımızın bu ihtiyaçlarını karşılayabilmek ve sağlık sektörüne katkı sağlayabilmek için yurt dışından üç ayrı otoklav modeli ile ürün pazarlamasına başladık. Değişik modellerde olan otoklavların fiyatları da birbirinden farklıdır. Diş hekimlerimiz, kendi bütçelerine göre bize sipariş veriyor, bizde bu siparişi değerlendirerek, istediği otoklavı kendisine temin ediyoruz” dedi.

Ali Çakır, “Aslında hijyen hayatın her alanında çok önemli bir konum teşkil etmektedir. Özellikle sağlık merkezlerindeki sterilizasyon hayati önem taşımaktadır. Ürünlerimizin pazarlamasında, diş hekimlerine daha iyi tanıtım yapabilmek adına “Diş Hekimliğinde Sterilazasyona Son” başlığında bir reklam yayınladık. Etkili olmasına özen gösterdik. Sanıyorum ki ürün tanıtımda da başarılı olduk. Çünkü bu tür etkili sloganlar başarı oranını yükseltir. Ürünlerimizden iki tanesi Avrupa menşelidir, İtalyan’dır. Bir tanesi de Uzakdoğu Tayvan’dır. Bunlar standartlara uyan ürünlerdir, fakat teknik özellikler olarak birbirlerinden farklılıkları vardır, bu fiyatlara da yansır. Ucuz olan Tayvan malı ürün kesinlikle en ekonomik otoklavdır”.

Otoklavların işlevini tam yerine getirebilmesi için poşetleme sisteminin şart olduğunu da söyleyen ADT Bilgisayar ve Dental Ürünler San. Ve Tic Ltd. Şti. Genel Müdürü Ali Çakır konu ile ilgili olarak şöyle konuştu, “Otoklav ile beraber poşetleme cihazı veriyoruz. Bu olay otoklav kadar önemlidir. Bunun nedeni de, çıplak elle otoklava konan ürünler sonradan tekrar çıplak elle alındığı zaman bütün mikrobu üzerine tekrar çekmektedir. Şirket olarak özellikle poşetlemeyi öneriyoruz. Otoklavdan poşetli şekilde alınan aletler altı ay boyunca uygun koşullarda saklanabiliyor.”

Diş hekimlerinin bu konuya duyarlılığını takdirle karşıladığını söyleyen Ali Çakır, hekimlerin bütçelerine uygun en iyi otoklavı almak konusunda dikkatli olduğunu söyledi. İçinde bulundukları piyasa gereği ihtiyaç olunan her ürünü getirdiklerini de dile getiren Çakır, “Öneri bizden beğeni dişhekimlerindendir” dedi.


Dentha Haber Ajansı / 2004-04-01Editör Dental Gazete    Tarih 17 Temmuz 2014, 01:20

YORUM YAZ
BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Dental Gazete hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
DİĞER Teknoloji HABERLERİ
HAFTANIN HABERLERİ
TIP  BAYRAMINDA % 25 İNDİRİM Sektör 2017’ye güçlü giriyor, hedef 1 milyar dolar: DİŞSİAD ile TDB arasında Prof.Dr. Mutlu Özcan’ın başarıları kendisine TÜBA adaylığı getirdi
 
E-POSTA LİSTESİ
 
      DİŞ HEKİMLİĞİNDE TÜRKİYE'NİN SESİ

www.dentalgazete.com’da yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Dental Gazete adına Dentha San. Tic. Ltd. Şti’ye aittir. İzin alınmadan kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.

Adres : Cennet Mah. Hürriyet Cad. Huzur Apt. No: 7 Kat: 1 D: 2 P.K.: 34290 Küçükçekmece/İstanbul
Tel : 0212 424 43 43
Faks : 0212 425 71 84