• E-DERGİ
  • HAKKIMIZDA
  • KÜNYE
  • KANAL DENTAL
  • SİTENE EKLE
  • RSS
  • ARŞİV
  • İLETİŞİM
  • YENİ ÜYELİK
  • ÜYE GİRİŞİ
BÖLÜM: - 
TDBD ve Dergi, Yayıncılıkta Beğeni Topluyorlar!..

TDBD ve Dergi, Yayıncılıkta Beğeni Topluyorlar!..

Türkiye genelinde yayınlanan ve meslek odaları içinde en istikrarlı yayına aday olan iki önemli dergi büyük beğeni topluyor.

Türk Diş hekimliği meslek odası TDB (Türk Diş hekimleri Birliği) yaklaşık 17.000 hekimi bünyesinde bulunduran bir kuruluş olması nedeniyle bu kadar geniş bir kitleye seslenen yayın organının görünmez bir diğer okuyucuları muayenehanelerdeki hekimin bekleme salonu üzerinde duran yayınları okuyan geniş halk kitleleridir. Varoşundan sosyetesine; SSK protez merkezinden Devlet Hastanesine yada üniversite dekanlıklarına kadar birlik üyesi hekimleri ile ulaşmayı başaran TDB yayın organı TDBD (Türk Diş Hekimliği Birliği Dergisi) ve İDO yayın organı Dergi’nin içerikleri aynı.

Magazin ve aktüalitede meslek etiğine uyarak sansasyonel olmayan dürüst haberciliği ilke edinen birer politika izledikleri için başarıya ulaşan bu iki dergi röportajlarında sordukları sorularla da röportaj yapılan birimleri hem tanıtıp hem de tanıyorlar. Yeni yayın kuruluna başkanlık yapan İDO yönetim kurulu üyesi Ahmet GÜRBÜZ söyleşisinde kurumsal ilişkilerde verimli çalışma ortamının daha iyi olması için neler yapılmasını sorarken sanat gündeminde “yağma ve savaş” başlıklı yazısında akıcı üslubu, sürükleyici cümleleri ile bir çırpıda sanat tutkunlarına istediğini veren Nilgün ONARICI ise “Bağdat müzesi yağması önlenemez miydi?” diye soruyor…

Ve insanları ´çivileri sökülmüş, boynu bükük mahfili dinlemeye, yeni camiye gönderiyor´ yazısında diş hekimi ve dergi yazarı Nilgün ONARICI. Sanatına ve ülkesinin her sorununa duyarlı olan bu iki meslek yayınına Dentha Haber Ajansı yeni yayıncılıklarında başarılar diler.

Dentha Haber Ajansı / 2004-03-11Editör Dental Gazete    Tarih 17 Temmuz 2014, 00:21

YORUM YAZ
BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Dental Gazete hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
DİĞER Sağlık Magazin HABERLERİ
HAFTANIN HABERLERİ
TIP  BAYRAMINDA % 25 İNDİRİM Sektör 2017’ye güçlü giriyor, hedef 1 milyar dolar: DİŞSİAD ile TDB arasında Prof.Dr. Mutlu Özcan’ın başarıları kendisine TÜBA adaylığı getirdi
 
E-POSTA LİSTESİ
 
      DİŞ HEKİMLİĞİNDE TÜRKİYE'NİN SESİ

www.dentalgazete.com’da yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Dental Gazete adına Dentha San. Tic. Ltd. Şti’ye aittir. İzin alınmadan kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.

Adres : Cennet Mah. Hürriyet Cad. Huzur Apt. No: 7 Kat: 1 D: 2 P.K.: 34290 Küçükçekmece/İstanbul
Tel : 0212 424 43 43
Faks : 0212 425 71 84