TIP BAYRAMINDA % 25 İNDİRİM

Mart ayında kutlanan tıp bayramı nedeni ile sağlık çalışanlarına kampanya düzenlendi. Atlas Jet den uçak bileti alan sağlık çalışanları 9 Mart-21 Nisan’da % 25 indirimli seyahat edebilecek.

T.C. Sağlık Bakanlığı Sağlığın Geliştirilmesi Genel Müdürlüğü, 14 Mart Tıp Bayramı kapsamında Anadolu Jet ile ortak bir kampanya düzenledi. Sağlık çalışanları “anadolujet.com” adresi üzerinden 9-14 Mart 2017 arasında uçak bileti alacak olursa 9 Mart-21 Nisan 2017 arasında yüzde 25 indirimli seyahat edebilecekler. Kıbrıs Ercan Havalimanı dahil, tüm Anadolujet uçuşlarında bu kampanya  geçerli olacak. Aktarmalı uçuşlar bu kampanyaya dahil edilmeyecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Dişhekimleri Eurostar TV'de

Cts Kas 25 , 2017
Yaklaşık üç aydan bu yana Star TV’nin Avrupa yayını EuroStar TV için program çekimleri yapan DENTHA AJANS TV ekibi kongre ve sağlık turizmi için yurtta çeşitli illere giderken Antalya ili kongre ağırlıklı programına bu kez dişhekimlerini konuk etti. İzmir-Balıkesir –Isparta –Muğla-Uşak  odalarının  Antalya Lara’daki Kervansaray  otelinde düzenledikleri   üç  günlük  kongreyi […]