Kayseri de serbest dişhekimine Bilgisayarlı Tomografi hizmeti

Kayseri de Dişhekimliği Fakültesi Dekanlığı Serbest çalışan dişhekimlerine büyük kolaylık sağlıyor..

Hekimlerin Bilgisayarlı Tomografi görüntülerini almaları için sadece istek formu doldurmalarını isteyen dekanlık sosyal güvencesi olan hastalardan herhangi bir ücret talep edilmediklerini; güvencesi olmayan hastalardan  ise görüntüleme başına 55 (ellibeş) TL ödeme yapmalarını istemekte..  Ağız Diş ve Çene Radyolojisi Anabilimdalı’ndaki  yoğunluğa bağlı olarak değişmekle beraber  genelde bir saatte CD içerisinde hastalara teslim edilen tomografi genelde fakülte çalışmasının yoğun olmadığı mesai saatleri sonuna doğru verilerek  16:00-16:45 saatleri arasında görüntüleri alınmakta hekime geri götürmek üzere hastaya eline CD içerisinde verilen görüntülerin  hekimlerin  kişisel bilgisayarlarında açabilmeleri için  bir program dahi bulundurmakta..

Kayseri  içinde yapılan bu çalışmadan  hem hastaların hemde  kurumda yada özel kliniğinde çalışan dişhekimlerinin oldukça memnun olmasının yanında Turkak Akrediteli  güvenceli bir  radyoloji hizmeti sağlanmasının ayrı bir özellik olması ise gözden kaçmamakta..

( Haber: Dentalgazete Araştırma Servisi- İstanbul Mart 2014 )

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

2006 CEBİT TÜM ETKİNLİĞİ İLE GÖZ DOLDURDU

Cum Tem 18 , 2014
5 Eylül’ 2006 da başlayan 10 Eylül’e kadar açık kalan fuara 19 ülke ve bölgeden yaklaşık 900 şirket katıldı.25 bin metrekarelik alana yayılan; Bilgi ve iletişim teknolojilerinin yarattığı son ürünleri iş adamları ve ziyaretçilerin beğenisine sunan fuar 9 Eylül günüÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Murat Başesgioğlu’nu konuk etti. 5 Eylül […]